котли
на твердому паливі
+38 (050) 461-60-00
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
ПОШУК
В нас шукають
твердотопливные котлы
котлы на твердом топливе
АнКот
пиролизные котлы на твердом топливе
производство котлов для обогрева
котлы на твердом топливе
котлы Винница
газогенераторные котлы
котлы


Блог

ГОЛОВНА

 

Чому наші опалювальні котли на твердому паливі краще,  ніж інші:

  • Унікальна запатентована відчизняна розробка
  • 10-ти річна гарантія в процесі експлуатації  виробу  і установка виробником
  •  Робота на найпоширенішому і дешевому паливі - на дровах, брикетах, тирсі, соломі.
  • Якість і вологість палива практично не впливає на коофіцієнт корисної дії (ККД)але при цьому збільшується витрата палива твердопаливного котла
  • Значно меншу витрату палива за рахунок великого ККД
  • Не вимагають частого чищення і закладки палива

Детальний опис 

    Твердопаливні котли від фірми АНКОТ (ANКOТ, Вінниця) по своїм технічним характеристикам перевершують багато європейських аналогів за рахунок того, що не має залежності до вологості деревини і витримують високий тиск (робочий тиск 3 Бар, а випробувальний - 6 Бар) . Наші опалювальні котли на твердому паливі брали участь у багатьох виставках, у тому числі на міжнародній виставці в Мілані (Італія), в даний час ведуться переговори щодо продажу котлів у Німеччині, Італії, Росії, що ще раз доводить про те, що багато споживачів, монтажні та торгуючі організації оцінили високу якість нашої продукції на європейському ринку. 

Котли на твердому паливі

     Сталеві теплопровідні котли за своєю будовою та поверхневій обробці призначені для опалювання окремих поверхів і центрального опалювання особняків, з макс. гідростатичним тиском 30 м. Дані котли дозволяють спалювати деревні відходи будьякої вологості.

   Котли АНКОТ за своїм принципом згоряння відрізняються від класичних твердопаливних котлів. Завдяки їх конструктивній будові, згоряння здійснюється методом піролізу (піролізні котли) , під час якого відбувається повне розкладання деревини на горючий газ. Згоряння газу проходить в окремій камері згоряння, розташованій в нижній частині котла. Потужність котлів які ми виготовляемо від 15 до 500 кВт. ККД наших котлів, залежно від вологості деревини, від 82 до 92 %.

 Гарантія 10 років на прогар металу

Увага!!! Уникайте підробок нашої продукції!


Відео


Останні новини


Реклама

bancot

ЛІЧИЛЬНИКИ

Украинский портАл Украина онлайн Каталог украинских интернет магазинов МетаМаркет – поиск товаров по интернет-магазинам Украины : Сравнение цен, условия доставки, технические описания, отзывы