котли
на твердому паливі
+38 (050) 461-60-00
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
ПОШУК
В нас шукають
котлы на твердом топливе
котлы на твердом топливе
газогенераторные котлы
котлы Винница
производство котлов для обогрева
АнКот
твердотопливные котлы
котлы
пиролизные котлы на твердом топливе


Блог

ІНФОРМАЦІЯ

 

 Що таке твердопаливні котли

      Такий тип опалювальних котлів допоможе Вам створити затишок у найвіддаленіших від цивілізації місцях, куди ще не дійшли лінії електропередач та газозабезпечення. Дані котли непогано використовуються як запасні, адже бувають моменти, коли основна система опалення відмовляється працювати по тій або іншій причині. Для такого котла немає різниці, яким паливом він буде топитися будь то вугілля або брикети, дрова навіть можливо і торф - є і такі модифікації. Такі котли користуються великим попитом у дачників, адже вони можуть працювати без підключення до системи енергопостачання, а також приваблює доступність палива. З таким котлом дача стане постійним і цілорічним місцем відпочинку. Але, на жаль, без втручання людини, на повній автономії, котел існувати не зможе, адже постійно потрібно відчищати зольник від утворилася в результаті згоряння твердого палива золи. Тому такі котли не завоювали загального визнання, хоча вважаються більш економічними (особливо в районах, де немає проблем з твердим паливом).

      Нинішній твердопаливний котел можна порівняти з «буржуйкою», в основному за принципом дії: і в котлі і грубці в топці згорає тверде паливо, від якої тепло поширюється по приміщенню. У котлах залишки палива збираються в зольнику, а дим видаляється через димовий канал. Теплообмінник в котлі встановлений для того щоб теплова енергія від згоряння палива надходила в систему опалення, в якій теплоносієм найчастіше служить вода. Сучасні котли стали більш економічними в роботі за рахунок того, що повітря подається до палива не тільки з низу, але і з боків, за рахунок цього, котел може пропрацювати до наступного завантаження палива кілька годин.

Так що можна прийти до думки, що твердопаливний котел ніколи не підведе Вас і буде працювати до тих пір, поки не припиниться заготовлено паливо.


Відео


Останні новини


Реклама

bancot

ЛІЧИЛЬНИКИ

Украинский портАл Украина онлайн Каталог украинских интернет магазинов МетаМаркет – поиск товаров по интернет-магазинам Украины : Сравнение цен, условия доставки, технические описания, отзывы