котли
на твердому паливі
+38 (050) 461-60-00
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
ПОШУК
В нас шукають
газогенераторные котлы
твердотопливные котлы
котлы на твердом топливе
котлы на твердом топливе
котлы
котлы Винница
пиролизные котлы на твердом топливе
производство котлов для обогрева
АнКот


Блог

НАША ПРОДУКЦІЯ

 

     Наше підприємство займається виготовленням, монтажем, введенням в експлуатацію блочно-модульних котелень (БМК) на базі котлів марки "Анкот". БМК призначені для опалення та гарячого водопостачання  обєктів промислового, житлового та соціального призначення. Модульна котельня представляє собою конструкцію з декількох модулів, які збираються в одне ціле на місці у замовника. За варіантами виконання блочно-модульні котельні можуть бути як окремо встановлені, так і прибудовані в залежності від бажання Замовника і від умов конкретного підприємства. Практика показує, що блочні модульні котельні представляють собою ефективні і потужні конструкції. Компактність  встановлення модульних котелень зводить до мінімуму монтажних та пусконаладочних робіт. Наші співробітники підберуть обладнання  точно під потреби замовника.

Переваги модульних котелень

- Котельня виготовляється в вигляді одного або декількох модулів, що забезпечуюють їй високу мобільність.

- Виготовлення котельні, встановлення та введення в експлуатацію відбувається в максимально короткий строк - від 1 місяця.

- Блочно-модульна котельня являє собою повністю готову для транспортування заводську конструкцію - металевий каркас теплоізольований  негорючим матеріалом, обшитий оцинкованими профільними листами, з встановленим котельним обладнанням.

- Незалежність від системи опалення ЖКГ.

- Широкий модельний ряд  модульних котелень різної комплектації  в діапазоні  від 100 до 2000 кВт, що дозволяє підібрати індивідуальний варіант для кожного  обєкту.

- Економічність. Використання модульних котелень значно скорочує витрати на тепло, томущо ціна 1 кВт теплової енергії відпущеної модульної котельні, значно нижче ціни яку пропонують централізовані системи опалення.

- Відсутні  затрати на побудову приміщення котельні.

- Має більш компактні розміри ніж стаціонарна котельня.

До складу модульної котельні входять: 

      
- Модульне приміщення котельні

- Газогенераторні котли марки "АНКОТ"

- Циркуляційні насоси, насоси котлового контуру.

- Електротехнічне обладнання.

- Запірна, запобіжна та регулююча арматура.

- Пожежна та охоронна сигналізація.


Відео


Останні новини


Реклама

bancot

ЛІЧИЛЬНИКИ

Украинский портАл Украина онлайн Каталог украинских интернет магазинов МетаМаркет – поиск товаров по интернет-магазинам Украины : Сравнение цен, условия доставки, технические описания, отзывы