Технічний опис

У верхній частині котла знаходяться дверцята завантаження і очищення, які встановлені на петлях і ущільнені з корпусом котла за допомогою теплоізоляційного шнура. Корпус котла зварений зі сталевих листів. Якщо дивитися збоку, він розділений за допомогою водяної перегородки на дві частини:

а) Верхній простір за торцевою стінкою котла утворює завантажувальну камеру (камера газоутворення), яка по кутах забезпечена каналами. Через ці канали подається первинне повітря за допомогою дуттьєвого вентилятора, що знаходиться на передній стінці котла під захисним кожухом… У верхній частині завантажувальної шахти знаходиться перекидна заслінка, якою можна керувати за допомогою важеля, що знаходиться з правого боку котла. При її закритті котел переходить у робочий режим, режим газогенерації.

б) Нижній простір, камера згоряння, де відбувається повне згоряння деревного газу. Продукти газоутворення з камери газоутворення в камеру згоряння потрапляють через сопло, зроблене з вогнетривкої кераміки, в яке підводиться вторинне повітря. Далі продукти згоряння через теплообмінник йдуть у димохід. У верхній частині цього простору розташована перекидна заслінка розпалювання, яка уможливлює пряме відведення продуктів згоряння згори зверху в димовий патрубок.

Кількість припливного вторинного повітря у котлів регулюється за допомогою гвинта на передній стінці котла під захисним корпусом вентилятора.

Патрубки для впуску води, а також димовий патрубок розташовані на центральній осі задньої частини котла. У верхній частині розташований патрубок 11/2″ для випуску води, патрубки 1/2″ для ГВП розташовані у верхній бічній частині котла.