Шановні клієнти! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Здійснюючи вхід на веб-сайт cotel.com.ua, Ви погоджуєтесь з нижче вказаними умовами. Якщо Ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Сайт ANKOT дозволяє Вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Заборонено змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп’ютерних мережах заборонено без дозволу правовласника.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без жодних гарантій. Тепло Без Газу не гарантує точності та повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті, оскільки адміністрація магазину в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти та ціни. У разі, якщо матеріали та послуги на цьому Сайті застаріють, Тепло Без Газу не зобов’язаний оновлювати їх та за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні дані. Отримавши логін і пароль, Ви несете відповідальність за їх безпеку. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних Ви зобов’язуєтеся повідомити про це адміністрацію Сайту.

Зворотний зв’язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення на Сайті може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на власний розсуд. «Тепло Без Газу» не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Для збирання та зберігання інформації ми використовуємо різні технології , коли ви відвідуєте сайт АНКОТ  (докладніше про захист і обробку персональних даних). Це може включати в себе запис одного або декількох кукі або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо кукі, анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, рекламними послугами, наприклад, які можуть з’явитися на інших сайтах і т.д.