Дана Політика конфіденційності визначає правила отримання і накопичення, обробки та використання персональних даних, отриманих від Користувача інтернет-магазином https://cotel.com.ua/, фірми «АНКОТ» з місцезнаходженням за адресою: м Вінниця, пров. Костя Широцького 23 (далі інтернет-магазин).

 1. Визначення термінів

1.1. У цій Політиці конфіденційності використовуються такі терміни:

1.1.1. «Адміністрація сайту інтернет-магазину (далі – Адміністрація сайту)» – уповноважені співробітники на управління сайтом, що діють від імені інтернет-магазину «https://cotel.com.ua/», які організовують і здійснює обробку персональних даних, а також визначає цілі обробки персональних даних, склад персональних даних, що підлягають обробці, дії або операції, що здійснюються з персональними даними.

1.1.2. «Персональні дані» – будь-яка інформація, що стосується прямо або побічно певній або визначеній фізичній особі (суб’єкту персональних даних).

1.1.3. «Обробка персональних даних» – будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів з персональними даними, включаючи збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), витяг, використання, передачу (поширення, надання, доступ), знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних.

1.1.4. «Конфіденційність персональних даних» – обов’язкова для дотримання Адміністратором або іншим хто отримав доступ до персональних даних вимога не допускати їх поширення без згоди суб’єкта персональних даних або без наявності іншої законної підстави.

1.1.5. «Користувач сайту інтернет-магазину» – особа, яка має доступ до сайту, за допомогою мережі інтернет та використовує сайт інтернет-магазину (далі Користувач).

1.1.6. «Cookies» – невеликий фрагмент даних, відправлений веб-сервером і зберігається на комп’ютері Користувача, який веб-клієнт або веб-браузер кожен раз пересилає веб-серверу в HTTP-запиті при спробі відкрити сторінку відповідного сайту.

1.1.7. «IP-адреса» – унікальний мережеву адресу вузла в комп’ютерній мережі, побудованої за протоколом IP.,

 2. Загальні положення

2.1. Використання Користувачем інтернет-магазину означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

2.1. Дана Політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувача. 

2.3. Отримання персональних даних Користувача здійснюється в процесі оформлення замовлення через кошик магазина, при оформленні замовлення за телефонами, вказаними на сайті, а також при реєстрації самим Користувачем (створення облікового запису).

2.4. У разі незгоди з умовами цієї Політики конфіденційності Користувач не має права реєструватися і оформляти замовлення в інтернет-магазині.

2.5. Здійснюючи реєстрацію або оформлення замовлення в інтернет-магазині «Тепло Без Газу» і вносячи персональні дані або надаючи ці дані за вказаними на сайті телефонами, Користувач дає свою згоду з умовами цієї політики конфіденційності. Також Користувач надає право адміністрації сайту отримувати, зберігати, обробляти, використовувати і розкривати свої персональні дані на умовах даної політики конфіденційності. 

2.6. Користувач погоджується, що в разі недбалого ставлення самим Користувачем до безпечного зберігання свого логіна і пароля, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису та інших даних Користувача. інтернет-магазин «Тепло Без Газу» не несе відповідальності за понесені збитки, завдані таким доступом.

 3. Персональні дані які ми збираємо

3.1. Ця Політика конфіденційності встановлює зобов’язання Адміністрації сайту інтернет-магазину щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач повинен за вимогою надати Адміністрації сайту при реєстрації на сайті інтернет-магазину або при оформленні замовлення для придбання Товару.

3.2. Ми здійснюємо збирання лише тієї персональної інформації, яку споживач надає нам добровільно чи у випадку коли така інформація потрібна для надання (покращення) наших послуг споживачу.

3.3. Ми збираємо як основні персональні данні, такі як: ім’я, прізвище, по батькові, адреса та електронна адреса; для юридичних осіб: назва організації, ЄДРПОУ, юридична адреса, ІПН, МФО; та вторинні (технічні) дані – файли cookies, інформація про з’єднання і системна інформація.

3.4. Будь-яка інша персональна інформація, не обговорені вище (історія покупок, використовувані браузери і операційні системи і т.д.), підлягає надійному зберіганню і нерозповсюдження, за винятком випадків, передбачених в п.п. 5.1, 5.2. і 5.3. цієї Політики конфіденційності.

3.5. Будь-яка інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

 4. Цілі збору і обробки персональних даних Користувача

4.1. Адміністрація інтернет-магазину збирає та зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання послуг з продажу і доставки замовлених товарів.

4.2. Персональні дані Користувача Адміністрація сайту інтернет-магазину може використовувати в цілях:

4.2.1. Ідентифікації Користувача, зареєстрованого на сайті інтернет-магазину, для оформлення замовлення і (або) укладення Договору купівлі-продажу товару дистанційним способом з інтернет-магазином «Тепло Без Газу».

4.2.2. Надання Користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів інтернет-магазину.

4.2.3. Встановлення з Користувачем зворотного зв’язку, включаючи напрямок повідомлень, запитів, що стосуються використання сайту інтернет-магазину, надання послуг, обробка запитів і заявок від Користувача.

4.2.4. Визначення місця знаходження Користувача для забезпечення безпеки, запобігання шахрайства.

4.2.5. Підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих Користувачем.

4.2.6. Створення облікового запису для здійснення покупок, якщо Користувач дав згоду на створення облікового запису.

4.2.7. Повідомлення Користувача сайту інтернет-магазину про стан Замовлення.

4.2.8. Обробки і отримання платежів, підтвердження податку або податкових пільг Користувачем.

4.2.9. Надання Користувачеві ефективної клієнтської і технічної підтримки при виникненні проблем пов’язаних з використанням сайту інтернет-магазину.

4.2.10. Надання Користувачеві з його згоди, оновлень продукції, спеціальних пропозицій, інформації про ціни, розсилки новин та інших відомостей від імені інтернет-магазину або від імені партнерів інтернет-магазину.

 5. Умови надання доступу для обробки персональних даних

5.1. Розкриття персональних даних Користувача відбувається при замовленні Користувачем товарів в інтернет-магазині «Тепло Без Газу» в тому обсязі, який необхідний для ідентифікації Користувача та його замовлення співробітниками магазину, які мають право обробляти персональні дані Користувачів.

5.2. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація сайту має право передавати персональні дані таким третім особам: кур’єрським службам, організаціями поштового зв’язку, операторам електрозв’язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого в інтернет-магазині «Тепло Без Газу», включаючи доставку Товару.

5.3. Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади України тільки на підставах та в порядку, встановленим законодавством України.

 6. Редагування Користувачем власної персональної інформації

6.1. Користувач має право в будь-який момент змінити (оновити, доповнити, видалити) надані ним персональні дані або їх частину.

 7. Захист інформації, що збирається

7.1. Адміністрація інтернет-магазину вживає всіх необхідних організаційних та технічних заходів і засобів для захисту конфіденційності Користувачів. Доступ до інформації про Користувачів мають тільки ті співробітники, які підписали угоду про нерозголошення інформації про Користувачів третім особам, а також ті, яким необхідно виконувати робочі функції.

 8. Зміна Політики конфіденційності

8.1. Адміністрація сайту має право вносити зміни в справжню Політику конфіденційності без згоди Користувача. Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованим про те, як інтернет-магазин захищає персональні дані своїх Користувачів.

8.2. Нова Політика конфіденційності вступає в силу з моменту її розміщення на сайті інтернет-магазину.

 9. Зворотній зв’язок. Питання та пропозиції

9.1. Всі питання і пропозиції, які виникли з приводу нинішньої Політики конфіденційності, необхідно повідомляти в Службу підтримки Користувачів інтернет-магазинуhttps://cotel.com.ua/ за адресою, вказаною в розділі “Контакти“.

9.2. Діюча Політика конфіденційності розміщена на сторінці за адресою https://https://newsite.cotel.com.ua/privacy/.

   Дякуємо Вам за відвідування інтернет-магазину «https://https://newsite.cotel.com.ua/». Ми докладаємо всіх старань для забезпечення Вашої приватності і захисту наданої Вами персональної інформації під час користування сайтом та здійснення покупок в рамках магазину, а також з цією метою застосовуються всі необхідні заходи.